Skip to content

OFERTA

Oferujemy niezawodne urządzenia łączności przemysłowej i iskrobezpiecznej
przeznaczone do pracy w najcięższych warunkach.

SYSTEMY DYSPOZYTORSKIE ALARMOWO-ROZGŁOSZENIOWE

Systemy dyspozytorskie umożliwiają realizację szybkiej, bezpośredniej, alarmowo – rozgłoszeniowej łączności dyspozytorskiej i telefonicznej z wykorzystaniem dowolnego typu abonenckich central telefonicznych. Produkujemy systemy w wersji iskrobezpiecznej i nieiskrobezpiecznej.

Systemy łączności iskro- i nieiskrobezpiecznej

Systemy łączności iskrobezpiecznej przeznaczone są do prowadzenia łączności telefonicznej w zakładach górniczych charakteryzujących się zagrożeniem I grupy wybuchowości oraz zakładach charakteryzujących się zagrożeniem II grupy wybuchowości.

Systemy lokalizacji transportu podziemnego

System bezprzewodowej lokalizacji umożliwia obserwację położenia poruszających się urządzeń w podziemiach zakładów górniczych, w szczególności do monitorowania położenia składów kolejek.

Obudowy i skrzynki teletechniczne

Produkowane przez nas obudowy wykorzystywane są w urządzeniach wymagających stopnia ochrony IP65 np. skrzynkach teletechnicznych przelotowych, końcowych i innych.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Prowadzimy naprawy i przeglądy swoich urządzeń zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Naszym Klientom oferujemy także usługę gotowości serwisowej przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Wykonujemy również serwis stacjonarnych i mobilnych zgrzewarek do szyn produkcji KZESO Kachowka.

Oferta dla branż

Petrochemie

Produkowane przez nas urządzenia i systemy łączności telefonicznej oraz alarmowo-rozgłoszeniowej przeznaczone dla przemysłu chemicznego spełniają wymagania dla stref zagrożeń grupy II – kategorii 1.

Wojsko

Oferowane przez nas telefony wojskowe przeznaczone są do zapewnienia łączności telefonicznej w polowych obiektach łączności oraz w miejscach pracy osób funkcyjnych korzystających z wydzielonej sieci łączności.

Kolejnictwo

Produkowane przez nas urządzenia dla kolei to między innymi dzwonki wysokoomowe dla przejazdów kolejowych, telefony induktorowe, czy telefony do zastosowania w składach kolejowych.
Wykonujemy również kompleksowy serwis stacjonarnych i mobilnych zgrzewarek do szyn produkcji KZESO Kachowka.

Skip to content