skip to Main Content

O FIRMIE

Od ponad trzydziestu lat produkujemy urządzenia i systemy łączności
zapewniające bezpieczeństwo w każdych warunkach.

KIM JESTEŚMY

Wspólnie z firmą TELKOM-TELOS S.A., której Telvis jest wyłącznym akcjonariuszem, jesteśmy największym producentem telefonów przemysłowych i iskrobezpiecznych w Polsce i jednym z największych w Europie.

Nasze wszystkie urządzenia posiadają stosowne certyfikaty w zakresie spełnienia dyrektyw ATEX 100A i EMC Unii Europejskiej co upoważnia do stosowania znaku CE.

Oprócz najwyższej jakości urządzeń zapewniamy pełną współpracę w zakresie projektowania i wyboru optymalnych rozwiązań satysfakcjonujących klienta oraz pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produkowanych przez nas urządzeń.

Cały zakres naszych działań jest nadzorowany posiadanym od roku 2002 systemem zarządzania jakością, potwierdzonym certyfikatem DIN EN ISO 9001:2008.

Jesteśmy również dumni z tego, że jesteśmy firmą rodzinną.
Firma Rodzinna

CO ROBIMY

Od 1988r. produkujemy najwyższej jakości urządzenia i systemy łączności telefonicznej oraz alarmowo-rozgłoszeniowej w wykonaniu przemysłowym dla stref zagrożeń grupy I – kategorii M1 i grupy II – kategorii 1.

Nasze rozwiązania od lat z powodzeniem pracują w kopalniach węgla kamiennego, miedzi i soli, w petrochemiach, ale również w zakładach przemysłowych, które wymagają niezawodnej łączności przewodowej, pracującej w wyjątkowo trudnych warunkach.

sygnalizatorotelefon

Ponad

0
lat na rynku

Ponad

0
sprzedanych urządzeń

Ponad

0
wdrożonych systemów

WYBRANI KLIENCI